Виїзний прийом громадян

Дата: 16.09.2021 11:06

15 вересня відбувся виїзний прийом громадян в населених пунктах Безімянка та Базар’янка за участю голови Тузлівської громади Людмили Покровщук та спеціалістів Тузлівської сільської ради: начальника відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та енергетичного менеджменту Добринського О.В., начальника Служби у справах дітей Семещенко О.О. та провідного спеціаліста сектору соціального захисту населення Шпачинської Д. Г.

На прийомі голова громади зустрілася з місцевими жителями, які звернулися до неї з різними питаннями, а саме: ремонт доріг, встановлення банкомату, питання організації до Дня прибирання  тощо.  Найбільше мешканців турбували земельні питання. Також проведено профілактичні бесіди з сім'ями, де батьки мають належним чином виконувати свої батьківські обов'язки до виховання дітей.

Жодне із звернень не залишилося без уваги.

На ряд питань відразу було надано відповідні відповіді та доручення керівникам структурних підрозділів. А деякі питання Людмила Володимирівна взяла на особистий контроль.

Працюємо далі!