ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД АТ "ПУМБ"

Дата: 16.09.2021 14:11

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – Асоціація «Українське  об'єднання лізингодавців»

Шановні жителі Тузлівської територіальної громади!

Акціонерне товариство «Перший Український Міжнародний Банк» висловлює вам свою глибоку повагу та враховуючи взаємодію із Тузлівською сільською радою з питань обслуговування банківським сектором, пропонуємо співробітництво в рамках відкриття пенсійних та соціальных карт, що надає вам можливість отримати ряд переваг.

Скористайтеся зручними умовами отримання пенсії

та соціальної допомоги:

• 0 % - за зняття готівки у будь-якому банкоматі України
  • 0 % - за обслуговування картки
  • Без сплати за смс-інформування
  • 0 % - за перекази з картки на картку будь-якого банку України в мобільному додатку ПУМБ-online
  • 5 % річних нараховується на залишок коштів на картці (працює як депозит)
  • Безкоштовне поповнення мобільного телефону в мобільному додатку ПУМБ-online
  • Збір пакету документів для відкриття карток без звернення до відділення банку
  • Банк забезпечить передачу заяв на перерахування пенсії або соціальних виплат до відповідних установ (Управління Пенсійного фонду України, Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної адміністрації) .

Наша адреса: м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївськая, д.30 (мин. Дзержинського), Тел.: 048-49-600-02, 095-33-153-62

ВАЖЛИВО!!! Для вашої зручності користування послугами нашого банку в Тузлівській громаді, у жовтні 2021 року, планується

розміщення банкомату.

*По всім додатковим питанням з приводу зміни або оформлення картки для отримання пенсії та соціальної допомоги, звертайтеся до уповноваженого працівника Тузлівської сільської ради Роксани Лебедь, +380968071687.

З найкращими побажаннями та надією на співпрацю,

Керуючий відділенням №1 ПУМБ

в м. Білгород-Дністровський                                                                                   Головаш Вікторія