ДІЛОВА ПОДІЯ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

Дата: 20.09.2021 10:29

Вже традиційно на форумі   розглядалися проекти за п'ятьма   основними векторами розвитку:   туризм, транспорт, технології,   торгівля і траст. Зокрема, під час   заходу учасники обмінюються   досвідом щодо залучення приватних   та муніципальних інвестицій,   підвищення інноваційного і   технологічного потенціалу міст та   розвитку інфраструктури.

Вже вшосте Odesa 5T стала майданчиком для презентацій бізнесу й стартапів, місцем зустрічі з новими партнерами, інвесторами, бізнес-ангелами, платформою для знайомства з потенціалом Одещини, бізнес-спільнотою Одеси та Одеської області, України та світу.

З питань земельного управління проінформував Сергій Кубах - керівник напряму землі USAID АГРО.

Як громаді розробити комплексний план території, що стане підгрунтям для економічного розвитку громади  детально описано в посібнику з управління землею, розроблений програмою USAID АГРО, за посиланням:

«Для UkraineInvest важливо починати програми, які будуть задавати стимул розвитку інвестиційного ринку для всієї країни. Наразі ми працюємо над програмою «Make in UA» – це глибока аналітика, яка презентує, в яких регіонах і сферах можна відкривати виробництва в Україні, звідки залучати інвесторів, що також сприятиме розбудові системи індустріальних парків.» - заявив виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач під час панельної дискусії «Індустріальні парки»

Директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Андрій Шестаков та керівниця Інвестиційного Офісу АРР  Тетяна Берлім  розповіли про  роботу Агенції регіонального розвитку  та ще раз звернули увагу громад на необхідність постійного діалогу та співпраці.

Роман Григорошин презентував та детально розказав про пілотний проєкт нової інвестиційної політики ProUkraine, що впроваджується в Одеській області за підтримки Офіса Президента України