ПРАВИЛА ПРОСТІ: ПОБАЧИВ - ПРИБЕРИ

Дата: 21.09.2021 10:31

Тузлівська громада взяла участь у масштабній екологічній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Daу»

В акції прийняли участь керівники та працівники установ, працівники комунальних закладів, робітники благоустрою, учні i педагоги закладів освіти та активні мешканці нашої громади.

Дякуємо жителям громади, які відгукнулися на заклик вийти на годину-другу попрацювати задля впорядкування територій, які потребували особливої уваги.

Лад наводили вздовж узбіч вулиць, у парках, алеях, біля шкіл, будівель комунальних закладів, на подвір'ях будинків, на закріпленних за ними територій.

Організатор акції - Всеукраїнський молодіжний руx Let's do it, Ukraine Участь у прибиранні добровільна. Однак за бажання можна зареєструватися як учасник акції, що дозволяє діяти більш скоординовано. Тож Тузлівська громада  попередньо заповнила форму і зареєструвалася учасником Всесвітнього дня прибирання.

Якщо ви теж брали участь в акції, діліться у коментарях під цим постом світлинами з локацій, де ви прибирали.

Зробимо чистою свою громаду! Зробимо Україну чистою разом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису