ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ

Дата: 18.09.2021 13:41

18 вересня Тузлівська громада приєдналася до наймасштабнiшого прибирання на планетi - Всесвiтнього дня прибирання "World Cleanup Day"

В акції прийняли участь учні та педагоги Тузлівського ОЗЗСО та КЗ Базар*янського ЗЗСО  у прибиранню та приведенню в належний стан території навчальних закладів, та закріплених за ними території.

Також в заходах з благоустрою прийняли участь активні мешканці громади, колективи підприємств та установ. Були проведені заходи по упорядкуванню територій парків, скверів та очищенню і наведенню порядку на закріплених, прилягаючих та прибудинкових територіях.

Роботи з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів громади продовжуються

Дякуємо кожному, хто доєднався до акції.

Чекаємо Частину 2

Зробимо Україну чистою разом! Зробимо чистою свою громаду!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису