МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Дата: 21.09.2021 15:10

Традиційно 21 вересня  в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

По всій Україні  проводять мирні акції та флешмоби.

З нагоди Дня миру у закладах освіти Тузлівської громади пройшли тематичні заходи:

- В  Тузлівський ОЗЗСО відбувся танцювальний флешмоб, згодом символічну долоньку кожен учень мав змогу помістити біля планети Земля і цим побажати миру, добра і надії на світле майбутнє.

Учні всіх класів КЗ "Базар'янський ЗЗСО" створювали емблему класу до Дня миру. В якості емблеми на Міжнародний день миру, використовують зображення білого голуба.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.