ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 14.09.2021 12:39

14 вересня відбулася чергова нарада при голові Тузлівська громада Людмила Покровщук за участю секретаря ради, керуючої справами виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів, комунальних закладів та спеціалістів Тузлівської сільської ради.

У ході щотижневої наради кожен прозвітував про виконанні роботи та окреслив заплановані плани на поточний тиждень:

- Секретар ради Ольга Чарікова повідомила про підготовку до чергової сесії.

- Начальник відділу ЦНАП Лебедь Роксана проінформувала про хід роботи з установки терміналів на території населених пунктів Тузлівської громади - в с. Безім'янка та с. Базар'янка.

- Начальник Служби у справах дітей Олексій Семещенко прозвітував про оздоровлення дітей у 2021 році, проінформував про одну із форм сімейного виховання - патронат над дитиною та створення сім'ї патронатного виховання.

(Детальна інформація за посиланням https://www.facebook.com/groups/456927185389921/posts/549963596086279/

- На нараді Фінансовим відділом було проінформовано про стан сплати податків до місцевого бюджету.

- Також були обговорені питання: життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, освіти, тощо. Обговорювали питання підготовки до міжнародної акції Всесвітній день прибирання яке відбудеться 18 вересня

Людмила Покровщук наголосила присутнім на одному з актуальних та важливих питань -- вакцинації від COVID-19 в Тузлівська громада