Вітання з нагоди свята — Дня села

Дата: 27.09.2021 10:20

Шановні жителі села Новомихайлівка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села.

День села - особливе свято, яке об`єднує всіх, хто любить своє село, тих, чиєю працею воно створювалось. Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури . Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Також бажаю вам, щоб прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння серед жителів нашого прекрасного села Новомихайлівка.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Зі святом Вас!

З повагою та шаною, голова Тузлівської громади  Людмила Покровщук, виконавчий комітет Тузлівської сільської ради!