Груповий профвідбір для подальшого навчання

Дата: 29.09.2021 13:36

«Всі ваші мрії можуть збутися,

якщо вистачить сміливості

їх здійснити.»

Уолт Дісней

«Груповий профвідбір для подальшого навчання»

28.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг – семінар «Груповий профвідбір для подальшого навчання» до декади профорієнтації «Будуй кар'єру разом зі службою зайнятості».

Метою заходу було ознайомити клієнтів служби зайнятості з потребою ринку праці та навичками, що цінуються роботодавцем (Hard skills, Soft skills). Виявлення у безробітних, за допомогою психологічних методик, здатності до професійного навчання та освоєння нового виду діяльності.

В процесі тренінгу спеціаліст ознайомила учасників з поняттям (Hard skills - англ. «жорсткі» навички, Soft skills - англ. «м’які» навички). Також безробітні мали змогу, за допомогою простих методик:

• Опитувальник професійної спрямованості (ОПС) Д.Голанда;
  • Методика «Інтелектуальна лабільність» (С. Кас’янов);
  • Методика діагностики оперативної пам’яті (Є.Андроннікова).

визначити ступінь зв'язку свого типу особистості зі сферою професійної діяльності, до якої є нахили, виявити ступінь розвиненості здатності до навчальних процесів та засвоєння нових знань.

Отже, хто, як не ми, можемо змінити своє життя та опанувати новий вид діяльності з метою працевлаштування. І не треба боятися починати з самого себе, бо бути в кращих починаннях прикладом – це гідно і почесно для кожної людини. А служба зайнятості завжди буде допомагати у створенні сприятливих умов для шукачів роботи.