3 жовтня - День працівників освіти

Дата: 02.10.2021 20:49

Фото без опису

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Шановні освітяни - працівники та ветерани освітянської ниви, керівники навчальних закладів!

Від імені голови Тузлівської громади Людмила Покровщук та виконавчого комітету вітаємо Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості.

Ми довіряємо вам найдорогоцінніше, що у нас є – наших дітей. Ви ведете наші чада крізь нетрі невпізнаного і незнайомого. На цьому шляху ви вчите наших дітей добру і справедливості, допомагаєте їм подолати перешкоди і труднощі, оберігаєте від помилок, дбаєте про дітей і просто їх любите...

Ми від усього серця вітаємо вас з вашим професійним днем! Бажаємо в першу чергу терпіння і мудрості, міцного здоров'я та великих творчих успіхів!
Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою,
  З професійним святом!