Добрі справи. ДЕНЬ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 05.10.2021 13:41

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

До Дня людей похилого віку до привітань людей в поважному віці приєдналися суб’єкти господарювання, фермерські господарства та добродії Тузлівської громади

Як зауважила голова Тузлівської громади Людмила Покровщук - "Упевнена, що такий гарний приклад є показовий для наслідування. Адже люди, які дожили до поважного віку заслуговують на нашу шану та повагу. Тому ми вдячні всім небайдужим доброчинцям, що з відповідальністю  поставилися до акції, до Дня людей похилого віку в Тузлівській громаді".

Доброчинці, які долучилися до акції: СВГ «Вин Бурнас», СВГ «Тиченко», Фото без опису

СП «Половенко», ФГ «Коваленко», ФГ «Черненко», ФГ «Дімітров»,

ФГ «Добринський», ФГ «Самуренко», Гр. Дзюбенко П., Гр. Горщенко С..

Шановні доброчинці, надаючи допомогу в цей нелегкий час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай добро, дароване вами людям, повертається сторицею.

Шануємо і турбуймося!

Тузлівська_громада