Святковий захід до Дня захисника України

Дата: 11.10.2021 12:57

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня ми відзначаємо одне із найголовніших державних свят — День захисника України. Не випадково воно припадає саме на християнське свято Покрови Божої Матері, яку здавна вважали берегинею українського козацтва і всіх, хто захищає Україну.

10 жовтня в Безім'янському Будинку Культури відбувся святковий захід "Козацькому роду нема переводу" з нагоди відзначення  Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Божої Матері.

Розпочався святковий захід традиційно під звуки Гімну України.

Із словами привітання до присутніх звернулася начальник відділу Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тузлівської сільської ради Нина Шпачинская  побажала від себе та голови Тузлівської громади Людмили Покровщук усім присутнім здоров’я миру та благополуччя.

Зворушливими та емоційними були виступи Ірини Браткевич, Діни Іванченко, Яни Іванченко, а також творчого колективу с.Базар'янка "Журавка", які вражали присутніх гостей яскравими номерами, даруючи свою щирість та любов всім глядачам.