Проведення стрільб (випробувань) озброєння та військової техніки

Дата: 19.10.2021 08:32

Ураховуючи складну воєнно-політичну ситуацію в Україні, гостру необхідність у нарощуванні бойових спроможностей Збройних Сил України  та з метою протидії існуючим викликам і загрозом національній безпеці, у Міністерстві оборони України опрацьовується питання щодо проведення у жовтні-листопаді 2021 року низки випробувань перспективних зразків озброєння з виконанням бойових пусків.

Міністерство оборони України  Командування підготовки командування повітряних сил Збройних Сил України інформує про проведення продовження другого етапу стрільбової частини попередніх випробувань дослідного зразка виробу шифр «Богдана», у період з 20.10.2021 по 23.10.2021 на полігоні «Алібей» (військова частина А1516 населений пункт Тузли Білгород-Дністровського району, Одеської області) будуть проведені бойові стрільби.

З метою недопущення нещасних випадків, нагадуємо, що перебування сторонніх осіб на території стрільбища та прилеглій території на час проведення стрільб заборонено.

Будьте обережними та уважними!