Дотримуйтесь правил карантинних вимог, бережіть своє здоров’я!

Дата: 19.10.2021 11:45

Шановні жителі Тузлівської громади. Як ми уже повідомляли на території Одеської області, ( https://www.facebook.com/360291581713104/posts/534371884305072/) в тому числі Тузлівської сільської ради, встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки та запроваджено низку карантинних заходів, аби не допустити поширення коронавірусу.

Підступна коронавірусна хвороба нікого не оминає, і для того, щоб ситуація не ускладнювалася, звертаємось до кожного жителя нашої громади з проханням бути максимально відповідальними та свідомими, зберігайте спокій і неухильно дотримуватись особистої гігієни та правил карантину.

Без нагальної потреби не виходити на вулицю, не відвідувати громадські місця, перебувати на самоізоляції, не забувати про носіння масок і т.п. Особливо літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику. Тож не будьмо байдужими один до одного! У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

Дотримуйтесь правил карантинних вимог, бережіть своє здоров’я!Фото без опису