ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 19.10.2021 17:10

19 жовтня відбулася чергова нарада при голові Тузлівської громади Людмили Покровщук за участю секретаря ради, керуючої справами виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів, комунальних закладів та спеціалістів Тузлівської сільської ради.

У ході щотижневої наради було проаналізовано проведену роботу за минулий тиждень та обговорено основні питання на поточний тиждень.

Під час наради заслухали інформацію учасників наради щодо основних питань життєдіяльності громади, розглянули та обговорили найактуальніші завдання, які стосуються:

важливості населенню вакцинації проти COVID - 19;

встановлено «червоного» рівня епідемічної небезпеки та запровадження низку карантинних заходів на території Тузлівської громади;

захворювання мешканців на території Тузлівської підступною хвороби COVID - 19;

заслухали відділ ЖКГ про опалювальний сезон;

секретар ради Ольга Чарікова проінформувала присутніх про проведення напередодні засіданні погоджувальної ради, обговорення гострий, актуальних питань;

По закінченню наради керівництвом громади було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення відповідальним особам та рекомендації щодо їх виконання.

Працюємо далі!