Для людей похилого віку увага, душевне тепло – це найцінніший подарунок.

Дата: 02.10.2021 10:13

1 жовтня голова Тузлівська громада Людмила Покровщук разом з провідним спеціалістом сектору соціального захисту населення Диана Бойко та спеціалістом із комунікаціх Танюша Древаль привітали мешканців громади, які знаходяться у поважному віці З Днем похилого віку.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Молодше покоління Тузлівська громада сердечно вітає Вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Прийміть наші щирі привітання!

Цього дня вкотре ми говоримо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам та всім літнім людям за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. За те, що вони своєю мудрістю допомагають нам, молодшому поколінню, йти по життю.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося їм пережити та зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя. Ваш подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Цей день – привід нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства

Бажаємо вам найголовнішого – міцного здоров’я, мирного неба, щастя та благополуччя! Нехай осіння пора, в яку ви увійшли, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких!

Довгих і щасливих вам років життя!