Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Дата: 23.10.2021 10:30

Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

У разі вибору декларантом у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом: першого платежу - протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації; другого платежу - до 1 листопада 2023 року; третього платежу -

до 1 листопада 2024 року.

У разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються державні гарантії та звільнення від відповідальності, що передбачені підрозділом 94 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Нагадаємо:

Для сплати одноразового збору до бюджету в Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника, інформації про бюджетні рахунки.

Після отримання від платника «звітної» / «нової звітної» / «уточнюючої» декларацій у приватну частину Електронного кабінету платнику буде направлено повідомлення щодо реквізитів для сплати сум одноразового збору за відповідною територію із зазначенням згенерованого QR-коду (за кодом платежу 11011100).

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкриватиметься мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати платежу.