Перехід на зимовий час: Не забудьте перевести годинники!

Дата: 25.10.2021 08:56
Кількість переглядів: 837

Фото без опису

 Цієї осені традиційно Україна перейде на зимовий час. Як і зазвичай, переведення годинників відбудеться наприкінці жовтня.

 

Стрілки годинника на годину переводять двічі на рік: в останню неділю березня – на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного.

 

  В останню неділю жовтня в Україні годинники переведуть на зимовий час. B цю ніч, 31 жовтня 2021 року, о 4 годині стрілки годинника переведуть нa годину назад.

 

Перехід здійснюють згіднo з постанoвoю Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996 року "Пpо порядок числення часу нa території України".

 

Вплив переведення часу на людей

  Перехід на зимовий час, як і на літній – непросте випробування для організму людини. Адже, звикнувши до одного режиму дня, й зокрема сну, багатьом людям складно швидко перелаштуватися на інший розпорядок.

  Переведення годинників, зокрема, може викликати дратівливість, перепади настрою, а також депресію. А у людей, які страждають від серцево-судинних і хронічних хвороб, можуть загостритися проблеми зі здоров’ям.

 

Як полегшити перехід на зимовий час

  Аби перехід на літній час був менш болісним і стресовим, лікарі рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі.

  За тиждень до переведення часу варто почати лягати спати трохи пізніше. Спочатку слід йти спати на 15 хвилин пізніше, а потім, кожні два дні "зсувати" графік ще на 15 хвилин, готуючи організм до майбутніх змін.

  Також краще дотримуватися правильного раціону харчування, зокрема, виключити навантаження на організм алкоголем і шкідливою їжею, пити багато рідини.

  Ну і ще одна важлива умова – потрібно висипатися. Дорослій людині для повноцінного відпочинку треба не менш ніж 7-9 годин сну, для дітей – 9-10 годин.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь