ВІТАЄМО З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 09:00

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

Тузлівська громада щиро ВІТАЄ вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

ЦЕЙ ДЕНЬ стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє_держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди СВЯТА висловлюємо вдячність усім ПРАЦІВНИКАМ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого регіону.

БАЖАЄМО від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного_здоров’я, великого_щастя, нових здобутків у роботі, родинного_затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого регіону, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою, Голова Тузлівська громада Людмила Покровщук і виконавчий комітет Тузлівської сільської ради.

Тузлівська громада - будуємо успішні громади!