ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 24.12.2021 09:14

Звертаємо Вашу увагу на графік формування навчальних груп у грудні 2021 року! Зробіть найкращий  новорічний подарунок  та змініть своє професійне життя на краще, отримавши затребувану професію на регіональному  ринку праці.

Для зареєстрованих безробітних навчання -  безоплатне, для громадян з числа не безробітних - навчання на платній основі.

Для організації професійної підготовки за обраними професіями звертайтеся до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул.. Миколаїська.12. Телефони для довідок: 0484935861, 0632780630. Фото без опису