ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 27.01.2022 16:50

Для зручності вакцинації проти COVID-19 людей,  які проживають у віддалених населених пунктах в Одеській області сформовані мобільні бригади з вакцинації, які, відповідно до затвердженого графіку, виїжджають до об’єднаних територіальних громад та щеплюють місцеве населення.

Спланувати своє щеплення від COVID-19 можна, ознайомившись з графіком за посиланням

За довідками щодо роботи мобільної бригади у вашому населеному пункті можна звернутися до адміністратора села, КНП Тузлівського ЦПМСД, та  Базарянської сімейної лікарської амбулаторії.