Ключ до змін – технології Civic Tech на допомогу людям з інвалідністю.

Дата: 24.03.2022 15:35

Фото без опису

Проект передбачає проведення онлайн-курсу «Громадські технології для людей з інвалідністю» на освітній онлайн-платформі «Zrozumilo!» для усіх зацікавлених у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Курс складається з 12 лекцій, на яких слухачів ознайомлюють з історією виникнення Civic Tech (технологічних рішень, що спрощують комунікацію між державою , бізнесом і громадськістю) інструментами електронної демократії, які доступні в Україні, та іншими рішеннями, які сприяють дистанційному вирішенню проблем та висловленню громадянської позиції. Лекції супроводжені перекладом жестовою мовою. Проходження курсу є безкоштовним та передбачає тестування і отримання сертифікату. Курс знаходиться за посиланням https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-020+nov2021/about.