День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 14:32

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Це свято покликане консолідувати українську націю, вшанувати подвиг усього українського народу у Другій світовій війні, незалежно від переконань та політичної спрямованості.

День пам’яті і примирення – це день, коли всі ми маємо шанс вислухати і зрозуміти один одного, забути образи чи нав’язані стереотипи, осягнути, що усі ми є українцями – єдиною нацією, незважаючи на мову, якою говоримо, віру, якої дотримуємося та місця народження.

Цей день – особливе свято. Воно не схоже на інші свята. В цьому дні вміщається історія людського болю та страждань, історія людського подвигу та боротьби… Тому воно сумне і радісне водночас.

Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були покладені на вівтар перемоги. Ми пам'ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, а сьогодні особливо коли Україна в огні цінуємо та розуміємо ціну мирного життя.

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Україну.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора спільними зусиллями зупинили об'єднані нації.

Ми пам'ятаємо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучої перемоги сьогодні.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

#Тузлівська_громада