Сплати комунальні послуги! Підтримай ЗСУ!

Дата: 07.06.2022 18:11

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТУЗЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

?

Усі організації з енерго-, тепло-, газо- та водопостачання є підприємствами критичної інфраструктури, які функціонують в умовах воєнного стану у посиленому режимі, утім збоїв з постачанням ресурсів немає. Тож будь-яка сплачена платіжка — це підтримка фахівців, які виконують свої обов’язки у цих непростих умовах та дбають про безаварійне надання послуги. Кошти необхідні для виплат заробітної плати працівникам, проведення обстежень розподільчих мереж, їх технічних оглядів, ремонтів, ліквідацій аварій, тощо. Це також і податки, а значить — кошти на Збройні сили України та соціальні виплати.

Попри складну ситуацію в країні, держава повністю виконує свої зобов’язання перед потенційними споживачами послуг: пенсії, субсидії та інші соціальні допомоги виплачуються у визначені терміни. Якщо ви маєте змогу сплатити за отриману послугу, будь ласка, зробіть це. Сьогодні стабільна діяльність підприємств залежить від кожної оплати.

Тримаємось! Перемога за нами!

#ТУЗЛІВСЬКА_ГРОМАДА