Краса_починається_з_тебе!

Дата: 26.05.2022 12:47

Фото без опису?? #Краса_починається_з_тебе!

Багато хто вже бачив, що в Тузлівській громаді з'явився #настінний_арт-об'єкт "ЗСУ", автором якого є наша місцева жителька #Шумкова_Ірина_Сергіївна.?????????

Мурали — втілення символічної влади для зміни образу сел та міст.

#Тузлівська_громада належить нам, місцевим жителям. Публічний простір громади також належить її жителям. Це та територія, де ми перебуваємо вільно, комфортно, безпечно і з довірою один до одного. І нам не байдуже, що відбувається у цьому просторі.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. #Ірина_Сергіївна неодноразово прикрашала стіни нашої громади: автобусні зупинки , шкільне подвір'я.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????Дякуємо Ірино Сергіївно, за Вашу плідну працю, талант, небайдужість, патріотизм, що в цей нелегкий час, Ви даруєте радість нам та гостям громади.

P.S.Чекаємо на нові прикраси????

#Тузлівська_громада