Останній дзвоник 2022

Дата: 31.05.2022 13:08

#Останній_дзвоник_2022????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????Останній дзвоник підводить підсумки навчального року та знаменує подолання чергової сходинки у Вашому житті.

????Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни.

Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!

??????????????????У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.

Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.

????Вітаю і батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах.

??Дорогі випускники, останній дзвінок зовсім не означає, що вам більше не доведеться брати участь у шкільному житті, адже випускник дорослішає. У нього колись буде і своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику - скільки душа забажає.

Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!

З повагою та найкращими побажаннями,

сільський голова

#Людмила_Покровщук