Краса починається з тебе

Дата: 08.06.2022 14:54

#Краса_починається_з_тебе

На минулому тижні продовжився флеш-моб #Краса_починається_з_тебе.

Небайдужі жителі громади, любителі-ентузіасти, клуб "Любителів ірисів"???? провів кропітку та важку роботу з озелененням одного із населених пунктів Тузлівської громади. Яскравий квітник з’явився в центрі громади – селі Тузли. Учасники клубу зробили велику роботу, очистили від бур’яну, каміння, та занедбану територію і висадили вели кількість різнокольорових сортів ірисів.

Хочеться відмітити те, що це не перша ірисова клумба створена "Любителями ірисів", адже мета існування клубу - зменшення занедбаних шматків землі, а збільшення чудових гарних території квітів які випромінюють хмари чарівного аромату..

????Щиро дякуємо за небайдужість, створення краси у такий нелегкий час! Вклад кожного зараз має велике значення!

#Тузлівська_громада