День_державної_служби
День_державної_служби — професійне свято в Україні. Відзначається щорічно 23 червня — у День державної служби Організації Об'єднаних Націй.
Державна служба регулюється Законом України “Про державну службу” що був прийнятий в 1993 році. Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитер, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професіоналізму та високих моральних якостей державних службовців.
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – #Днем_державної_служби !
Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням , демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
Бажаємо Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!
Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний,а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
З повагою,
адміністрація Тузлівської сільської ради.