Днем Національної поліції України.

Дата: 04.07.2022 13:53

Шановні працівники #Національної_поліції !

Щорічно 4 липня в Україні відзначається #Днем_Національної_поліції_України.

Щиро вітаю Вас з професійним святом - #Днем_Національної_поліції_України.

7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.

Після повномасштабного вторгнення росії, ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зустріли московські орди.

Війна довела беззаперечну істину, що український поліцейський – це справжній Герой, справжній Захисник.

Хочу окремо привітати підполковника поліції

#ДУДКУ_Віктора_Прокоповича та колектив ВП №2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області,

які в режимі 24/7 забезпечують безпеку та порядок. Виявляють та знешкоджують посібників ворога. Ви теж героїчно воюєте на своєму фронті. Ваша робота надзвичайно ризикована, відповідальна та нелегка.

Від імені Тузлівської громади, щиро дякую всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу.

Зичу усім Вам та Вашим родинам витримки, натхнення, вміння стійко долати будь-які перешкоди. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного громадянина!Міцного здоров`я, добра та благополуччя вашим родинам! Миру всім нам після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом!

Особливі слова подяки ветеранам правоохоронних органів, які роблять вагомий внесок у виховання молодих співробітників та щедро діляться своїм досвідом!

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, справою всього життя!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вічна пам'ятьполеглим Героям!

#Слава_Україні!