З ДНЕМ РОДИНИ!

Дата: 08.07.2022 21:10

????Шановні жителі Тузлівської громади!????

???????????????????????????????????З ДНЕМ РОДИНИ! ??????????????????????????????????????????

??Це відносно молоде свято і відзначаєтся в нашій країні з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року.

Святкування Дня родини має щорічний характер, тобто дата є незмінною.

РОДИНА – основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

??З початком повномасштабного вторгення російських військ в Україну, чимало родин розлучилися та не бачилися одне з одним досі. Ми зрозуміли, що немає у світі більшого щастя, як бути поруч з нашими рідними.

??День родини покликаний нагадати нам всім про сімейні цінності. Надішліть картинки-привітання тим, хто перебуває далеко від вас. Зазначте, що Україна обов’язково переможе, і всі вони зможуть повернутися додому. Якщо ж війна не розлучила вас з рідними, то проведіть вільний час з ними та не забудьте сказати їм, як сильно ви їх любите.

?Від щирого серця бажаю кожній родині добра і спокою, миру і розуміння, здоров'я і благополуччя, душевного багатства і злагоди. Всім бабусям і дідусям, мамам і татам, дітям і онукам – доброго ставлення один до одного, любові й теплоти сімейного вогнища. Нехай буде радісним, щасливим ваше життя, нехай завжди поруч будуть близькі люди та у кожній домівці лунає дитячий сміх!

З найщирішіми побажаннями,

сільський голова