ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТУЗЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 21.07.2022 22:32

Відповідно до спільного наказу Одеської обласної військової адміністрації та, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану під час оголошення повітряної тривоги (з початку сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» до сигналу «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ») на території Білгород-Дністровського району ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ усім суб’єктам господарювання, не залежно від форми власності, здійснювати обслуговування населення в торговельних будівлях, інших будівлях та приміщеннях сфери обслуговування. Також ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ перебувати в торговельних будівлях, інших будівлях та приміщеннях закладів сфери обслуговування усім, без винятку, громадянам.

Адміністраціям закладів, на період дії воєнного стану до його

скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, у залежності від того, яка з цих подій настане раніше, під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» необхідно негайно припинити обслуговування населення, вжити заходів з виведення відвідувачів на безпечну відстань за межі приміщень закладів або до споруд цивільного захисту, інформувати відвідувачів про споруди цивільного захисту, що знаходяться на найменшій доступній відстані від закладу, шляхом розміщення відповідних інформаційних матеріалів на території закладу, зокрема, але не виключно на вході/виході до приміщень, та через внутрішню систему оповіщень, забезпечити наявність у спорудах цивільного захисту достатньої кількості питної води, засобів надання першої невідкладної медичної допомоги, санітарно-гігієнічних засобів першої необхідності.

#Тузлівська_громада