Дата: 25.07.2022 22:40

?АРХІВНИЙ ВІДДІЛ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАВІТАВ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО НАШОЇ #ТУЗЛІВСЬКОЇ_СІЛЬСЬКОЇ_РАДИ

??БУЛО ПЕРЕВІРЕНО ЯК ВЕДЕТЬСЯ ПІДГОТОВКА АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ПЕРЕДАЧІ ЇХ НА ДЕРЖАВНЕ ЗБЕРІГАННЯ.

2??2?? липня 2022 року начальником архівного відділу Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації #Віталієм_Форостяним здійснено виїзд до

#Тузлівської_громади з метою перевірки стану організації діловодства та архівного зберігання документів і роботи експертної комісії #Тузлівської_сільської_ради.

?Основним завданням перевірки було ознайомлення зі станом ведення діловодства та архівної роботи, а також надання методичної допомоги з питань архіву, з’ясування ділянок, на яких гостро необхідна допомога спеціалістів архівного відділу.

??У результаті спілкування з діловодом та секретарем сільської ради надавались методичні рекомендації щодо приведення документів з розглянутих питань у відповідність до вимог нормативних документів. На всі запитання були надані конкретні, вичерні відповіді та роз’яснення.

??Під час спілкування з #Тузлівським_сільським_головою

Людмила Покровщук були обговорені виявлені недоліки, причини їх виникнення,

визначені шляхи та терміни усунення.

?Дякуємо, #Віталію_Форостяну, за його цінні поради.

#Разом_до_перемоги!

#Працюємо_не_збавляючи_темпів!