З Днем військового зв'язківця!

Дата: 08.08.2022 23:11

Війська зв'язку - найважливіша ланка армії України. Своє професійне свято вони відзначають 8 серпня.

На плечах зв'язківців лежать обов'язки по налагодженню каналів комунікації і своєчасної передачі інформації на місця. Від оперативності військ зв'язку багато в чому залежить успіх військової операції. Вони передають завдання командування і захищають секретну інформацію від витоку. Завдання, передані вчасно, не допускають дезорганізації і запобігають втратам на лінії фронту.

Від щирого серця вітаємо з Днем військового зв'язківця! Бажаємо, перш за все, міцного здоров'я і стійкого морального духу, впевнених сил і бадьорої енергії, уважності і точності, вірною удачі і везіння, великих перемог над противником і величезних досягнень в житті.

Хай Бог Вас береже!

З повагою,