Вітаємо з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 07.08.2022 23:12

Шановні воїни, ветерани та всі, хто пов'язує своє життя з Повітряними Силами Збройних Сил України , від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Цей день є символом непорушного зв'язку багатьох поколінь мужніх людей, які належать до еліти Збройних Сил України. Ви є втіленням честі, доблесті та вірності, а своїми подвигами здобули велику шану Українського народу.

Сьогодні, коли перед державою постали надзвичайно складні випробовування, Повітряні Сили захищають нас та боронять цілісності та суверенітет нашої Батьківщини.

Захищаючи повітряний простір нашої України, Ви завжди на передньому краю війни України з російським загарбником, віч-на-віч з ворогом. Ваша сміливість і рішучість робить наші Збройні Сили ефективною загрозою для загарбника, якому не вдається заховатись на землі.

Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу, за захист. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, добра та злагоди, успіхів у благородній справі на благо процвітання України!

З повагою,

сільський голова