Дата: 25.08.2022 09:36

Проєкт рішення сесії Тузлівської сільської ради

Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви

комунального закладу «Базар`янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області  у Базар`янську гімназію із дошкільним підрозділом, шляхом приєднання комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району

Одеської області

Керуючись статтями 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», розпорядженнями голови Одеської обласної державної адміністрації від 17.12.2021 року № 1313/од-2021 «Про заходи щодо формування мережі закладів освіти Одеської області», 17.06.2022 року № 345/А-2022 “Про підготовку закладів освіти області до початку 2022-2023 навчального року”, враховуючи результати громадського обговорення проєкту рішення Тузлівської сільської  ради «Про перепрофілювання комунального закладу «Базар`янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (протокол від 17.06.2021 № 1), з метою оптимізації мережі  закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Тузлівської сільської ради, Тузлівська сільська рада, Тузлівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перепрофілювати (змінити тип) та змінити назву комунального закладу «Базар`янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області у Базар`янську гімназію із дошкільним підрозділом Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, шляхом приєднання комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області до 1 вересня 2023 року.
  2. Визначити скорочене найменування закладу: Базар`янська гімназія із дошкільним підрозділом.
  3. Припинити діяльність комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (код ЄДРПОУ 37197909) шляхом приєднання до Базар`янської гімназії із дошкільним підрозділом Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (код ЄДРПОУ 26110588)
  4. Базар`янську гімназію із дошкільним підрозділом Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області вважати правонаступником активів та пасивів, всіх майнових прав та обов`язків комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області у відповідності до передавального акту з моменту внесення до Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про припинення діяльності останнього.
  5. Для здійснення дій щодо припинення діяльності юридичної особи створити комісію з припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області у складі (Додаток 1).

6. Уповноважити голову комісії з припинення діяльності комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області:

6.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи шляхом приєднання та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

6.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичної особи шляхом приєднання, відповідно до вимог законодавства.

6.3. Після закінчення складання передавальних актів подати їх в установленому порядку на затвердження Тузлівській сільській раді.

7. Установити строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичних осіб, що припиняються шляхом приєднання, два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичних осіб у спеціалізованому засобі масової інформації «Бюлетень державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

8. Директору комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) “Берізка” Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області забезпечити дотримання чинного законодавства України щодо попередження працівників закладів освіти про наступне їх вивільнення у зв’язку із припиненням діяльності закладу, проведення відповідних розрахунків по оплаті праці, тощо.

9. Затвердити Статут Базар`янської гімназії із дошкільним підрозділом Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, виклавши його в новій редакції (Додаток 2).

10.  Внести зміни до штатного розпису Базар`янської гімназії із дошкільним підрозділом Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (Додаток 3).

11. Директору Базар`янської гімназії із дошкільним підрозділом Тузлівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області. провести в установленому чинним законодавством України порядку державну реєстрацію змін до установчих документів.

13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, материнства та дитинства, культури і туризму, молоді та спорту, праці, соціального захисту населення, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями, громадськими та ветеранськими організаціями та постійну  комісію  з  питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та інформації, будівництва, розвитку підприємництва, а також з питань обліку, управління та приватизації комунального майна.