Міжнародний день лікаря

Дата: 03.10.2022 14:28

?Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря. Цього року свято припадає на 3 жовтня. Обравши цей професійний шлях, Ви присвятили своє життя благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія — складна і відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних. Особливо зараз, з початку повтомасштабного вторгнення росії воїни медичного фронту стоять пліч-о-пліч з героїчними ЗСУ?

Вони невпинно працюють для нашої перемоги, рятуючи героїв на передовій та витягнутих з-під завалів людей у містах та селах, ризикуючи своїм життям.І ми маємо пам’ятати про це щомиті.

??????????????????

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за відданість своїй справі.

Упевнена, що ви й надалі будете віддавати всі свої сили, знання та досвід порятунку земляків. Дякуємо за вашу титанічну працю, стійкість і витривалість, високий професіоналізм! Ви допомагаєте зберегти найголовніше для людини - її здоров'я. Будьте ж і ви здорові, щасливі і оптимістичні! Нехай ваше життя наповнять доброта, теплота і гармонія. Довгих років життя, і бережи вас Господь!

??????????????????

З повагою ? голова Тузлівської громади Людмила Покровщук