День територіальної оборони України

Дата: 03.10.2022 14:40

?Згідно з Указом Президента України № 417/2020 День територіальної оборони в Україні відзначається щороку в першу неділю жовтня. Глава держави запровадив цей День з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій, а також зважаючи на високу роль територіальної оборони в забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України.

????????????????????????????????????

У день свого професійного свята воїни територіальної оборони України ведуть важкі, запеклі бої з ворогом, впевнено стоять на шляху російського агресора, даючи йому гідну відсіч та щоденно проявляючи героїзм, відвагу, стійкість й непереможний характер.

??????????????????

Найхоробріші, відважні сильні бійці ТРО, прийміть наші щирі вітання зі святом!

Дякуємо усім вам за звитягу та героїчне виконання службового обов’язку, мужність і самопожертву, які ви демонструєте, боронячи Україну.

????????????????????????????????????

Зичимо усім воїнам територіальної оборони міцного здоров’я, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та нових перемог у боях з окупантами.

??????????????????

Разом переможемо!

Слава воїнам територіальної оборони України!

Слава Україні!

З повагою,