Дата: 01.10.2022 14:42

Шановні жителі Тузлівської громади!

??????????????????

Відповідно до указу Президента України від 24 вересня 2004 р. у нашій країні щорічно 1 жовтня відзначається День ветерана, який збігається з проведенням Міжнародного дня осіб похилого віку, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

??????????????????

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям #Тузлівської_територіальної_громади за вклад в розвиток нашого краю, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість. Ви зберегли і пронесли через все своє життя гідність, віру, любов, а ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна життєва позиція – гідний взірець для наслідування нам та нашим дітям. Бажаємо вам добра і здоров’я, родинного затишку, любові і тепла ваших рідних! Довгих і щасливих вам років життя! Радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою,

Голова громади Людмила Покровщук, депутатський корпус та виконавчий комітет Тузлівська громада .