3 вересня -#День_усиновлення!

Дата: 03.09.2022 14:51

?Вітаємо всіх причетних з цим світлим святом!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним. Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!

??????????????????

З повагою,

адміністрація Тузлівська громада !