«Пліч-о-пліч». Допомога у відновленні постраждалих будинків у населених пунктах Херсонщини

Дата: 24.08.2023 16:57

Фото без описуФото без описуФото без опису

Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини. Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.

Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 5-ти житлових будинках (загальна сума робіт за договорами 2,089 млн.грн). В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 1-му житловому будинку (на суму 270 тис.грн) та тривають роботи по іншому.
В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади тривають роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду по 5-х житлових будинках (на суму 1,5 млн.грн).