З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНО !

Дата: 24.08.2023 12:28

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 32-гу річницю проголошення своєї незалежності.

3 24 лютого 2022 року народ України з новою силою доводить незалежність своєї держави, відстоюючи власну свободу та права. Ми усвідомлюємо, що нині йдеться не лише про території та кордони – сьогодні йде боротьба за існування Українського народу.

Зустрічаючи вдруге поспіль річницю своєї незалежності у стані повномасштабної війни, війни, яка триває майже десять років, Україна гідно тримає удар і демонструє спроможность українців захищати державу та звільняти свoю землю від окупантів.

Сила єднання Українського народу, його дивовижна стійкість та сміливість, наявність ефективної дипломатії сприяють потужній підтримці України на міжнародному рівні.

☝️Важливо памʼятати, що сьогодні у кожній області, у кожній громаді є загиблі борці за Незалежність України, ветерани російсько-української війни, захисники і захисниці, які зараз захищають незалежність країни на передовій. Захищаючи незалежність України - ми захищаємо цивілізований світ.

Відстоюючи власну незалежність сьогодні, виборюємо гідне місце нашої країни у складі цивілізованих європейських держав!🇺🇦🇪🇺