"#єРобота"

Дата: 28.07.2023 15:02

Фото без описуФото без описуФото без опису

28.07.2023року об 11:00 в приміщенні Тузлівської сільської ради була проведена спільна презентація Татарбунарського ЦЗ та АТ "Ощадбанк" для юридичних та фізичних осіб в рамках грантових програм "#єРобота" для охочих створити власний бізнес, або розширити діючий.

Презентація пройшла жваво та цікаво. Було багато питань на які представники Татарбунського ЦЗ та АТ "Ощадбанк" дали роз'яснення. Закликаємо ознайомитись із дуже цікавими пропозиціями та задуматись про відкриття власного бізнесу та створити робочі місця! Можливо ви бажаєте створити сімейний бізнес, де будуть працювати лише члени вашої родини, тим самим, вам буде потрібно сплачувати лише податки, дохід залишиться в сім'ї , якій буде в майбутньому забезпечена пенсія!

Тузлівська громада

#Татарбунарський_ЦЗ