Шановні жителі громади, шановні наші захисники і захисниці сьогодні ми відзначаємо державне свято - #День_захисників_і_захисницьУкраїни!!

Дата: 01.10.2023 15:19

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Другий рік поспіль ми усі виборюємо перемогу України над ворогом, кожен на своєму фронті.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Більше сотні наших земляків боронить рідну землю на передовій і безпосередньо беруть участь у військових діях. Низький уклін усім жителям громади, хто захищає цілісність і суверенітет держави, наш спокійний сон і мирне існування.

🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯🕯

У цей день ми вшановуємо памʼять Героїв, які віддали власне життя за свободу і незалежність, за право жити у вільній країні, низький їм уклін та вічна памʼять!

💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Дякуємо волонтерам та громадськості за активну позицію у боротьбі з ворогом. Хай віра у перемогу України не похитнеться у кожного з нас!

Ми - сильні! 💙💛

Ми - зможемо! 🇺🇦

Ми - переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦🇺🇦🇺🇦