Дата: 29.09.2023 15:46

У Тузлівській громаді біля входу в Тузлівський ОЗЗСО та КЗ "Базар'янський ЗЗСО" відбулося урочисте відкриття пам'ятних меморіальних дошок #загиблим у російсько-українській війні односельчанам #Бурдюжі_Ігорю_Валентиновичу (05.06.1999.-16.08.2022.), #Денисюку_Денису_Євгеновичу (04.07.1987.-06.02.2023.),

На урочисте відкриття меморіальних дошок зійшлися односельчани, друзі, родини, представники влади та усі небайдужі жителі громади. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів пам’ять полеглих земляків, котрі загинули на війні з росією, захищаючи Україну, рідний дім, рідну школу та кожного із присутніх.

Щемними, зі сльозами на очах, були виступи учасників церемонії, а особливо батьків загиблих Героїв.

Ініціювала встановлення меморіальних дощок голова Тузлівської громади Людмила Покровщук

Наші #Герої із цих гранітних дошок щоденно будуть зустрічати і проводжати поглядом учнів, односельчан. І нагадуватимуть кожному з нас, що #поклали_життя, аби усі ми жили у вільній, мирній, квітучій країні. Пам'ятати про них і бути гідними такої жертви - обов'язок кожного з нас.