Привітання до Дня Конституції України

Дата: 27.06.2017 17:07

Фото без опису

Від усієї душі вітаю вас з Днем Конституції України. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

З повагою, голова Тузлівської сільської ради

Л.Ю.Корнован-Мойсєєнко