Дата: 02.06.2017 17:54

У перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – це те, з чого починається життя кожної людини. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі.Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В Тузлівській громаді цьогоріч святкування відбулося масштабно та традиційно. З 10 години ранку біля Будинків культури в с.Тузли та с.Безім'янка розпочались забави для дітей: розважальна програма,малюнки на асфальті,запальні танці,веселі пісні,казкові персонажі,безкоштовне морозиво та різнокольорові кульки вдало прикрасили свято.

Велику подяку висловлюємо організаторам свята,підприємцям (які не залишилися байдужими) та всім учасникам,які дарували дітлахам та дорослим чудовий настрій.

Дорогі хлопчики та дівчатка Тузлівської громади, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Міцного здоров’я вам, успіхів у навчанні та безмежного щастя.

День захисту дітей в с.Безім'янка