ДУШКОВ Андрій Андрійович

Дата: 13.07.2024 12:32

Душков Андрій Андрійович

Народився 15січня 1980р в с. Базар’янка, Татарбунарського р-ну, Одеської області.

Андрій ходив у дитячий садок «Берізка» в с. Базар’янка.

У 1987р пішов у перший клас .

1995р закінчив школу.

1995р поступив до Татарбунарського ПТУ№23, закінчив у 1997р.

28травня 1998р.був призваний до лав Збройних Сил України на строкову службу в Київську обл, м. Бровари, с. Калинівка, рід військ Розвідка.

24.11.1999р був звільнений у запас.

Після звільнення повернувся у рідне село  працювати в радгосп-завод «Приморський» у тракторну бригаду-трактористом.

11листопада 2001р. одружився з Охріменко Наталією жителькою с. Миколаївка, Білгород-Дністровського р-ну, Одеської обл.

23 липня 2002р. народилася дочка Марія;

23січня 2006р. народився син Павло;

З початком бойових дій на Україні Андрій пішов з першою хвилею мобілізації 01.04.2014р. у Білгород-Дністровський прикордонний загін. Пройшов перепідготовку 20веренсня 2014р відбув у Зону АТО, для виконання бойових завдань. У Зоні АТО проходив службу в Луганській області м. Лисичанськ. Звільнений про запас 18.03.2015р, отримав посвідчення «Учасник Бойових Дій»

Після звільнення працював у ЧП. «Панченко» водієм.

16 січня 2020 р. народився син Костянтин;

З перших днів повномаштабного вторгнення в державні кордони України, Анддрій не замислюючись став на захист своєї родини, громади, країни.

16 березня 2024 року біля н.п. Новомихайлівка, Донецької  області внаслідок бойового поранення, серце Андрія Андрійовича ДУШКОВА перестало битись.

ВІЧНИМ СПОМИНОМ ВЕЛИКОГО ПОДВИГУ, ЯКИЙ ЗДІЙСНИВ АНДРІЙ ЗАРАДИ НАС, ЗАЛИШИТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!