ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Білгород-Дністровський район

"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ПРЕЗИДЕНТ ОГЛЯНУВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ В ІЗМАЇЛІ

В рамках робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, оглянув Ізмаїльський Палац спорту, спорудження якого тривало дев’ять років і завершилося завдяки включенню об’єкта до Національної програми «Велике будівництво».

10:40 04.11.2021

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ЛІКАРЕНЬ: В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА РЕКОНСТРУЙОВАНО ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ В БЕРЕЗІВЦІ

В системі охорони здоров’я Одещини відбуваються серйозні зміни – по всій області масштабно будуються приймальні відділення лікарень в рамках президентської програми “Велике будівництво”. Вже зараз, відзначає голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, можна впевнено сказати, що програма суттєво змінить обличчя одеської медицини, підвищить її рівень і одночасно закладе фундамент для подальших трансформацій. За словами Володимира Зеленського, через 4-5 років в Україні повинні побачити, що таке сучасні лікарні та доступна медицина.

11:08 18.10.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДОРІГ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ

За ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, розпочато серію виїзних прес-турів, з метою ознайомлення представників засобів масової інформації та жителів Одещини, з реалізацією Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» у секторі будівництва доріг в Одеській області.

16:06 27.09.2021

ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» СТВОРЮЄ МЕДИЧНУ ІНФРАСТРУКТУРУ ПО ВСІЙ ОДЕЩИНІ

Для будь-якої лікарні, у кожному куточку Одеської області, вкрай важливо мати просторе і добре укомплектоване медобладнанням приймальне відділення. Адже саме сюди в першу чергу потрапляють пацієнти, які потребують оперативної діагностики. Правильний діагноз для початку швидкого лікування – ключові умови для того, щоб лікарі могли рятувати життя людей.

08:51 04.08.2021