Новини громади

Вітання з нагоди Дня вчителя!

Шановні вчителі! Прийміть найщиріші вітання в ваше професійне свято. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаємо вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя вам і вашим близьким!!!

15:05 05.10.2016

Медичне обладнання для Тузлівського ЦПМСД

Сільською радою з метою здійснення належного медичного обслуговування мешканців громади придбано для новоствореного Тузлівського ЦПМСД медичне обладнання на 136тис.грн., а саме апарати УВЧ,електрофорез, ультразвукової терапії, магнітотерапії, електрокардіограф, стерилізатори , інгалятор та тонометри. Адже розвинута власна медична ланка дуже важлива для громади.

17:08 26.09.2016