A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ТУЗЛІВСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Татарбунарський район

Новини громади

Чисте село - чисте сумління

ЧИСТЕ СЕЛО – ЧИСТЕ СУМЛІННЯ 30 березня 2018 року в Тузлівській ОТГ успішно стартувала акція «Зроби своє село чистим!», організована головою сільської ради Корнован-Мойсєєнко Л. Ю.  Цей день був присвячений прибиранню сміття вздовж дороги від села Тузли у напрямку села Весела Балка. Мабуть кожен, хто хоча б один раз проїжджав цією дорогою, не міг не звернути увагу, скільки сміття розкидано обабіч. Тому багато роботи було для всіх, хто долучився до акції. А це КП «Тузли», депутати Тузлівської сільської ради (Кондратюк Д. С., Семещенко О. О., Шпачинський С. А., Катаркова Н. П., Цонкова О. Г., Бойко Я. Л.), працівники Тузлівської сільської ради та структурних підрозділів, трудовий колектив Тузлівського НВК і ті, хто виявився небайдужим до проблеми засмічення довкілля.  Протягом трьох годин роботи було зібрано 2 (!) причепа сміття. За допомогою тракторів все було вивезено на утилізацію. Завдяки злагодженій праці всіх учасників акції в’їзд до села став значно чистішим! Сподіваємось, що у подальшому мешканці вулиць Молодіжна, Чорноморська та Старкова будуть підтримувати чистоту свого мікрорайону для себе та своїх дітей. Прикро, що територія загального користування в межах села стала фактично нелегальним сміттєзвалищем. Так, в нашому селі є ще «проблемні зони». Питання: хто ж смітить? На жаль… Це ми, мешканці цього села…  Громадська акція з благоустрою триватиме протягом місяця. Запрошуємо всіх жителів нашого села, знайти час та взяти участь у ній. Тільки разом ми зможемо очистити НАШЕ село від НАШОГО сміття. Адже чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять!

17:00 31.03.2018

Медицина

У 2016 році, з метою збереження первинної медичної ланки, в Тузлівській ОТГ був створений Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). На початку 2017 року Центр отримав державну ліцензію на надання медичних послуг: консультації лікаря, лікування розповсюджених хвороб, аналізи та діагностика, оформлення рецептів на безкоштовні ліки, лікарняних листів, довідок, а також вакцинація, обстеження дітей та літніх, маніпуляції, які не потребують участі лікаря. Сьогодні Центр надає фахову первинну допомогу населенню громади будь якого віку в межах своєї компетентності. Тут працюють кваліфіковані та досвідчені спеціалісти, під керівництвом лікаря Назаренко С. Д. Злагоджена робота сільської голови Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. та депутатського корпусу Тузлівської сільської ради стала запорукою стабільного функціонування Тузлівського ЦПМСД. На жаль, медична субвенція від держави надходить не в повному обсязі, тому левова частка фінансування закладу покладається на місцевий бюджет. Так, за рахунок інфраструктурної субвенції було реалізовано два важливих проекти: капітальний ремонт внутрішньої вбиральні та капітальний ремонт котельні із заміною котла. За кошти бюджету розвитку було придбано обладнання для лабораторії та фізіотерапевтичного кабінету. В лабораторії встановлений аналізатор МБА-540, який є сучасним вітчизняним програмованим фотометром, призначеним для визначення біохімічних речовин крові та дозволяє виконувати вимірювання гемоглобіну, глюкози, загального білка, білірубіну, сечовини, АЛТ, АСТ (печінкові проби), креатиніну, лужної фосфотази, холестерину і інші методики вимірювання. Кабінет фізіотерапії обладнаний електрокардіографом «Аксіон» для діагностики стану серцево-судинної системи людини; магнітотерапевтичним апаратом «Плюс-4», який призначається для лікувальної дії на кінцівки пацієнта при захворюваннях судин, хронічному лімфатичному набряку різної етіології, для лікування суглобів та наслідків травмувань; приладом ультразвукової терапії «Біомед», який застосовують для терапевтично глибокого нагріву з метою лікування медичних відхилень (усунення болі, спазмів м’язів та контрактури суглобів; адгезивний капсуліт, бурсит з незначним кальцинозом, міозит, ушкодження м’яких тканин). Також, за власні кошти бюджету сільської ради, здійснений внутрішній ремонт приміщення, облаштовано кабінети новими меблями, відремонтовано машину швидкої допомоги, придбано ноутбук, БФП, пральну машинку, мотокосу, бензопилку, комплекти постільної білизни на 10 ліжко/місць для денного стаціонару та інше. Задля збереження первинної ланки медицини в нашій громаді надалі та включення Тузлівського ЦПМСД в мережу державних медичних закладів, рішенням сесії депутатів Тузлівської сільської ради №327/1 від 16 березня 2018 року даний заклад реорганізований шляхом перетворення з Комунального закладу в Комунальне некомерційне підприємство «Тузлівський ЦПМСД».

15:47 30.03.2018

АКЦІЯ!

АКЦІЯ! "ЗРОБИ СВОЄ СЕЛО ЧИСТИМ" 30 березня 2018 року запрошуємо всіх охочих та небайдужих долучитись до громадської акції з прибирання рідного села. Зустрінемось о 9 год на виїзді з села Тузли у напрямку села Весела Балка.  ЧИСТЕ СЕЛО - ЧИСТЕ СУМЛІННЯ!

15:41 30.03.2018

Гості у Тузлівському ЦПМСД

27 березня, до Тузлівського Центру первинної медико-санітарної допомоги завітали гості - делегація Вилківської ОТГ. Завідувачка амбулаторією, головна медична сестра та лікар ЗПСМ прибули з робочим візитом для вивчення досвіду роботи нашого Центру. Головний лікар Тузлівського ЦПМСД Назаренко С. Д. розповів про особливості функціонування закладу та поділився власним професійним досвідом (а ділитись є чим - понад 30 років стажу!). Колеги з Вилково мали змогу оцінити переваги медичної реформи на практиці та отримати корисні поради, щоб втілити все найкраще в своїй роботі (у них тільки планується відкриття такого Центру). Гості залишились дуже задоволені візитом та вражені потужною матеріально-технічною базою нашого Центру.  Сподіваємось, що Вилківська громада використає наш досвід на благо своїх мешканців!

11:04 28.03.2018

Військомат

16 березня, в залі засідань Тузлівської сільської ради відбулась зустріч мешканців громади з військовим комісаром Татарбунарсько РВК Нестеровим С. В. та заступником командира ВЧ А/1516 Олійником І. Д. Мета зустрічі - залучити молодь до строкової служби та служби за контрактом в ЗСУ.           Комісар Нестеров С. В. розповів про специфіку діяльності 88-го окремого десантно-штурмового батальйону  (м. Болград) та мотивував присутніх до служби у високомобільних десантних військах ЗСУ. Також він повідомив, що держава, в свою чергу, гарантує стабільну заробітну плату, гідний соціальний захист і професійне навчання новобранців.           Під час зустрічі військовой комісар мав змогу висловити подяку всім чоловікам, які були мобілізовані до зони АТО з числа громадівців. Нестеров С. В. особисто нагородив  медаллю і грамотою Володимира Кудрявченко - учасника АТО ІІ хвилі мобілізації. Він зазначив, що "...військова служба - це правильний вибір справжніх чоловіків".           За підсумками зустрічі: усі, хто виявив бажання проходити військову службу, повинні звернутись до військового комісаріату за місцем проживання або безпосередньо до військової частини.

10:06 22.03.2018

Співпраця з Пенсійним фондом

В четвер, 15 березня, відбулась зустріч начальника Управління Пенсійного фонду України в Татарбунарському районі та голови Тузлівської ОТГ. В ході перемовин була підписана Угода про співпрацю для надання пенсійних послуг мешканцям нашої громади. Наразі погоджується графік виїзду працівників Пенсійного фонду до Тузлівської ОТГ протягом 2018 року. Цього ж дня відбулась перша зустріч спеціаліста Пенсійного фонду та мешканців громади. Необхідну довідку чи кваліфіковану консультацію тепер можна буде отримати не виїжджаючи за межі громади!

10:02 22.03.2018

Увага!

На прохання жителів громади про облаштування сільської криниці, за ініціативи сільського депутата Кондратюка Д. С. та фінінсової підтримки Тузлівської сільської ради, проведена заміна троса і відра. Користуйтесь на здоров'я!

09:56 22.03.2018

Здоров'я.

#спорт Здоров'я було і залишається основною сутністю людського існування. Бути здоровим — природне бажання кожної людини. Не секрет, що запорукою міцного здоров’я та щасливого буття є здоровий спосіб життя і заняття спортом. Формуванню валеологічної культури молоді нашої громади сприяє громадська організація «ДЕС». Мета її діяльності – пропаганда здорового способу життя – життя без алкоголю і наркотиків; профілактика поширення насильства в сім’ї та суспільстві; підготовка спортсменів-розрядників; прищеплення дисципліни і сприяння розкриттю фізичних властивостей організму та загартуванню характеру. За час існування відносно молодої ГО «ДЕС» вже є результати, які позитивно її зарекомендували. Головним напрямком діяльності організації є розвиток спортивної боротьби в Одеській області: заняття з тренером, організація літніх таборів, придбання спортивного інвентаря, проведення спільних командних тренувань та сприяння участі юнаків і дівчат у всеукраїнських змаганнях. В минулому році за фінансової підтримки ГО "ДЕС" був здійснений ремонт одного з приміщень в стінах Тузлівського НВК. Тепер тут мають змогу тренуватись всі бажаючі. До речі, крім місцевих жителів заняття відвідують і мешканці сусіднього села Базар’янка, підвіз яких організувала голова Базар’янської сільської ради Бурдужа С. К. Секція з вільної боротьби в селі Тузли розпочала свою роботу в березні минулого року. Та цей вид спорту не чужий для наших мешканців (наприкінці 90-х рр. ХХ ст. вже була така практика). Але зараз - це вже зовсім інший рівень! За сприянням обласного депутата Антова Т. Д., тренувальний зал укомплектовали спортивним матом, кошти на придбання якого були виділені з обласного бюджету. З ініціативи голови Тузлівської ОТГ Корнован-Мойсєєнко Л. Ю. та за підтримки депутатського корпусу у штатний розпис була введена нова одиниця - інструктор по спорту, що дало можливість запросити до нас в громаду фахового спеціаліста. Тренер Пєтков О. І. має професійний підхід до справи та високий авторитет у спортивних колах. Його вихованці здобувають перемоги у змаганнях різних рівнів. Нещодавно наша збірна команда борців була на виїзному тренуванні в селі Новоселиця Саратського району. Крім власне тренування це ще й була чудова нагода поспілкуватись та обмінятись досвідом. Кращі спортсмени отримали подарунку від ГО «ДЕС» - спортивну форму та фірмові кросівки. Маємо надію, що такі заходи стануть доброю традицією, а спортивні досягнення юних борців славитимуть наш край і нашу громаду!

20:40 21.03.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь